• Osoby dorosłe – chciałbyś uczyć się języka, ale masz obawy, że ludzie w Twoim wieku już dawno zapomnieli co to nauka? Pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu – człowiek uczy się całe życie! A przynajmniej powinien. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że osoby dorosłe są najbardziej zdyscyplinowanymi uczniami.
  • Wszyscy wiemy jak ciężko jest utrzymać się na rynku pracy, a zatem warto stale podwyższać swoje kwalifikacje i poszerzać zakres umiejętności. A może planujesz wyjazd do pracy za granicę i chciałbyś podszkolić język? Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia przygotowujące do pracy w obcych krajach, np. w charakterze lekarza, pielęgniarki, czy prawnika. Jeśli jesteś zapracowany i obawiasz się, że nie będziesz mógł dopasować się do zajęć grupowych, wybierz zajęcia indywidualne i pozwól, że to my dopasujemy się do Ciebie! Ułożysz plan zajęć stosownie do swoich potrzeb i możliwości. Zainwestuj w siebie! To naprawdę Ci się opłaci. Być może awans już na Ciebie czeka!!!

  • Studenci – chyba nikt nie musi przekonywać Cię, Drogi Studencie, jak potrzebna jest znajomość języków obcych. Już niebawem Twoje życie ulegnie radykalnym zmianom, zacznie się walka o najlepsze miejsca pracy! Nie pozwól, by inni Cię ubiegli, wzbogać swoje CV! Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów, których zdanie ułatwi Ci zdobycie wymarzonej posady. Niech Twój start w dorosłe życie będzie łatwiejszy!

  • Pracownicy firm – dobry pracodawca dba o swoich pracowników, ponieważ to dzięki nim firma funkcjonuje. Dlatego tak ważne jest stałe podnoszenie ich kwalifikacji i poszerzanie wiedzy, dzięki czemu Twoja firma zyskuje przewagę nad innymi. A konkurencja wcale nie jest mała. Chcąc wesprzeć Cię w biznesie oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny. Pamiętaj – dbając o rozwój pracowników, dbasz o rozwój swojej firmy!
  • Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do tworzenia takich grup dzieci wśród najbliższych znajomych, w pracy, w domu. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.